Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 982033 |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Souřadnice: | 49°54*41*N,16°15*43*E |
PSČ: | 569 53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arbeit Robin | 2018/11/03 | Praha | - | 14,76 | 103 | 0 | |
Arbeit Robin | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 15,44 | 59 | 0 | |
Ferbas Tomáš | 2018/11/03 | Praha | - | 16,28 | 168 | 0 | |
Ferbas Tomáš | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 19,33 | 123 | 0 | |
Krabica Tomáš | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,98 | 45 | 0 | |
Krabica Tomáš | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,52 | 80 | 0 | |
Morkesová Tereza | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,58 | 75 | 0 | |
Morkesová Tereza | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,89 | 83 | 0 | |
Morkesová Tereza | 2018/11/03 | Praha | - | 15,64 | 155 | 0 | |
Spáčilová Michaela | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,44 | 106 | 0 | |
Spáčilová Michaela | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 16,73 | 138 | 0 | |
Spáčilová Michaela | 2018/11/03 | Praha | - | 18,18 | 222 | 0 | |
Spáčilová Pavlína | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,27 | 100 | 0 | |
Spáčilová Pavlína | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 20,66 | 169 | 0 | |
Wildungová Michaela | 2018/11/03 | Praha | - | 14,09 | 83 | 0 | |
Wildungová Michaela | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,64 | 77 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Trusovice Arbeit Robin, nejlepěí čas: 14,76 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Arbeit Robin, nejlepěí čas: 15,44 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Ferbas Tomáš, nejlepěí čas: 16,28 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Ferbas Tomáš, nejlepěí čas: 19,33 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Krabica Tomáš, nejlepěí čas: 14,98 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Trusovice Morkesová Tereza, nejlepěí čas: 15,64 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Morkesová Tereza, nejlepěí čas: 14,58 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Trusovice Spáčilová Michaela, nejlepěí čas: 15,44 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Trusovice Spáčilová Michaela, nejlepěí čas: 18,18 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Spáčilová Pavlína, nejlepěí čas: 15,27 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Trusovice Wildungová Michaela, nejlepěí čas: 14,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Wildungová Michaela, nejlepěí čas: 14,64 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře